Група Українського Форестер Клубу в Telegram
-
w14ik
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 28 лютого 2026, 20:54
- Reputation: 0
- My car: forester 2.5
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Здравствуйте. Добавьте пожалуйста в телеграмм @W14ik . Спасибо
-
Dmytro0909
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 04 березня 2026, 11:45
- Reputation: 0
- My car: Subaru
- Меня зовут: Dima
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня можна мене добавити в групу телеграм?)
-
Владислав6913
- Новичок

- Повідомлень: 2
- З нами з: 29 березня 2026, 19:40
- Reputation: 0
- My car: Legacy 2.5AT BM 2012
- Меня зовут: Влад
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
+хочу в группу телеграмм
-
Pankaban
- Новичок

- Повідомлень: 30
- З нами з: 15 листопада 2014, 17:26
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0
- Меня зовут: Vlad
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня! Хотів би приєднатися до спільноти в ТГ.
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
ответил в ЛС
-
Aniue
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 22 травня 2026, 19:59
- Reputation: 0
- My car: forester sj fb25
- Меня зовут: Олександр
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня. Прошу додати до групи.
-
Andrii Hrytsiuk
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 29 травня 2026, 09:56
- Reputation: 0
- My car: Forester SJ 2.0d
- Меня зовут: Андрій
- Card Number: 0
- Звідки: Івано-Франківськ
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Вітаю. Чи можна додатися в чат ТГ?
