Пособие для начинающих ГАИборцев

Если необходима помощь или у Вас вопрос, проблема по любой теме в сфере права - лаконично изложите Ваш вопрос-проблему. Обязательно поможем.
al_svist
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 листопада 2012, 10:19
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Александр
Card Number: 0

Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення al_svist » 20 листопада 2012, 10:20

Добрый день товарищи, помогите разобраться с беспределом гаишников. К моему огромному сожалению я юридически не сильно подкован,
а хотелось бы давать им отпор. Посоветуйте пожалуйста может есть какое нибудь пособие, в котором ясно и четко расписано как вести
себя в определенных ситуациях и что говорить.

Аватар користувача
GMks
Участник
Участник
Повідомлень: 103
З нами з: 04 вересня 2010, 10:45
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Максим
Card Number: 0
Звідки: Бровары

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення GMks » 20 листопада 2012, 12:05

"...все ситуации описать невозможно, каждый поединок с гайцами индивидуален" (с) В. Караваев. 100 аргументов против штрафов ГАИ.

pokotilov
Новичок
Новичок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 вересня 2012, 17:30
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Semen
Card Number: 0

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення pokotilov » 21 листопада 2012, 18:48

Во первых, хочу сказать, что ГАИшники, очень хорошие психологи, поэтому при беседе с ними следует вести себя уверенно, ни в коем случае не грубить им.
Во вторых, для того чтобы знать что говорить и как говорить не надо быть юристом, достаточно хорошо знать свои права и ПДД.
Вам в помощь"Ваш Адвокат 2013".

Аватар користувача
Kolega
Участник
Участник
Повідомлень: 166
З нами з: 20 березня 2013, 12:54
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Олесь
Card Number: 75
Звідки: Обухів-Київ

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення Kolega » 27 серпня 2013, 15:48

Підписався на на ютубі на виталино 1980 та зпсанек.
Два чувака з Дорожнього контроля, які їздять і займаються саме ДАЇшниками.
Не те щоб, я прямо погоджуюсь зі всіма їх діями, але де що для себе звідти взяв.
Ніколи не боявся ДАЇшників, тому завжди платив не більше 50 грн, а вже півроку
як взагалі нічого не платив + 4 скарги за безпричинну зупинку (хоча причина була, але доказати ДАЇшники не змогли
і як наслідко відпускають і як наслідок виходить безпричинна зупинка).

Поради з власного досвіду.
1. Боятись ТРУКама - цей девайс знімає купу машин одночасно, якщо на нього попався, то вже майже ні як не відвертишся.
2. Візірь - на швидкість знімає тільки одну машину. якщо в потоці, то можна сміливо посилати. http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtop ... 76&t=35868
3. Всі фени у нас дозволені, але оскільки вони не ведуть відео-фото фіксацію, то можна пропонувати ДАЇшніку наступне--- http://www.youtube.com/watch?v=YUOJHXOCYwY
4. Але потрібно для себе твердо вирішити, чи будеш до кінця іти, тойсть проток-оплатив, або протокол-суд, чи немає в тебе на це часу і домовитись на місці.

ПС. З 12 раз, коли мене зупини за останніх пів року, до протока доходило 6 раз, а коли я починав писати там свої пояснення, то вони рвались при мені. Тойсть не одного протокола.
ПСС. Я до ДАЇшника відносюсь погано, тому що це людина, яка свідомо хоче обікрасти мою сім"ю. Я готовий платити за свої порушення, тільки тоді, коли це буде законно доведено. І думаю, заплатив би я 2-3 раза і тоді би перестав би порушувати.
Київ, Обухів. 050 В46 В5 1О

Аватар користувача
r33363
Донбасский заводила (Вічна пам'ять)
Донбасский заводила (Вічна пам'ять)
Повідомлень: 1187
З нами з: 29 травня 2012, 11:32
Reputation: 0
My car: SF5 2.0X>SG 5 2.0XT
Меня зовут: олег
Card Number: 0
Звідки: ДОНЕЦК

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення r33363 » 27 серпня 2013, 17:24

не плачу гаям из принципа ! если есть доказательство то протокол , нну а если нет то нет! заплачу лучше через протокол государству , чем сосед себе порш купит или дом достроит в три этажа . оспариваю до последнего . протокол , практика, суд , присуждают плачу ! так хоть мои бабки идут реально на бюджет, а не тупо в карманы. вообще стараюсь не нарушать , потому как лучше торт сам съем чем дети гаера.
О9745ЗЗЗбЗ , Обб1бЗЗЗбЗ , ощадбанк-479О 7ООО О4О7 5496; Олег Радионов

-TV-
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 535
З нами з: 31 серпня 2010, 14:03
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Card Number: 0
Звідки: Львів

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення -TV- » 27 серпня 2013, 18:19

Kolega писав:...Я готовий платити за свої порушення, тільки тоді, коли це буде законно доведено. І думаю, заплатив би я 2-3 раза і тоді би перестав би порушувати.
Тобто ви вважаєте що в тому що ви порушуєте ПДР винуваті ДАІ-шники оскільки вони не можуть довести що ви порушуєте і заставити вас заплатити штрафи? Чи, можливо, ви вважаєте що порушувати ПДР нормально і дотримуватись їх треба тільки коли заставляють?

Аватар користувача
Kolega
Участник
Участник
Повідомлень: 166
З нами з: 20 березня 2013, 12:54
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Олесь
Card Number: 75
Звідки: Обухів-Київ

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення Kolega » 27 серпня 2013, 18:42

-TV- писав:
Kolega писав:...Я готовий платити за свої порушення, тільки тоді, коли це буде законно доведено. І думаю, заплатив би я 2-3 раза і тоді би перестав би порушувати.
Тобто ви вважаєте що в тому що ви порушуєте ПДР винуваті ДАІ-шники оскільки вони не можуть довести що ви порушуєте і заставити вас заплатити штрафи? Чи, можливо, ви вважаєте що порушувати ПДР нормально і дотримуватись їх треба тільки коли заставляють?
Я вважаю, що мене не повинні обмежувати і обкрадати люди, які це роблять дуже свідомо. Які ідуть працювати, знаючи, що ЗП там 1000 грн, а "доплати" 10 000 грн.
А ще, я сподіваюсь, що той же ДАЇшник, коли будуть робити як я купу людей, захоче щось змінити, подасть в відставку і т.д...

ПС. Був випадок, коли мене зупини за рядність, але полос намальовано не було, тільки знак. ДОказати не змогли, відпустили і жалувались, що ось, всі такі розумні, я за сьогодні 5, хто уникає покарання. Я запропонував, купіть білої фарби на 100 грн і намалаюйте... то може колись так і відбудеться...
Київ, Обухів. 050 В46 В5 1О

-TV-
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 535
З нами з: 31 серпня 2010, 14:03
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Card Number: 0
Звідки: Львів

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення -TV- » 27 серпня 2013, 22:52

Kolega писав:
-TV- писав:Тобто ви вважаєте що в тому що ви порушуєте ПДР винуваті ДАІ-шники оскільки вони не можуть довести що ви порушуєте і заставити вас заплатити штрафи? Чи, можливо, ви вважаєте що порушувати ПДР нормально і дотримуватись їх треба тільки коли заставляють?
Я вважаю, що мене не повинні обмежувати і обкрадати люди, які це роблять дуже свідомо. Які ідуть працювати, знаючи, що ЗП там 1000 грн, а "доплати" 10 000 грн.
А ще, я сподіваюсь, що той же ДАЇшник, коли будуть робити як я купу людей, захоче щось змінити, подасть в відставку і т.д...
Не путайте грішне з праведним. Питання не в тому що ви не хочете щоб вас хтось обкрадав, а в тому що ви стверджуєте що ви будете порушувати ПДР доки вас не почнуть справедливо, грамотно і т.д. за це наказувати. На мій погляд така позиція за своєю суттю є неправильною, деякою мірою навіть рабською (ви чекаєте щоб вам хтось дав "по задниці" для того щоб ви стали кращим). З таким підходом ви не далеко втікли від ДАІ-шників.
Kolega писав:ПС. Був випадок, коли мене зупини за рядність, але полос намальовано не було, тільки знак. ДОказати не змогли, відпустили і жалувались, що ось, всі такі розумні, я за сьогодні 5, хто уникає покарання. Я запропонував, купіть білої фарби на 100 грн і намалаюйте... то може колись так і відбудеться...
З таки самим успіхом ви також могли купити білої фарби і намалювати. Чому ДАІ-шники мають малювати, а ви- ні?

П.С. Не хочу виглядати захистником працівників ДАІ і т.д. Просто спробував переконати вас що ПДР варто дотримуватись.

Аватар користувача
Kolega
Участник
Участник
Повідомлень: 166
З нами з: 20 березня 2013, 12:54
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Олесь
Card Number: 75
Звідки: Обухів-Київ

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення Kolega » 28 серпня 2013, 08:33

-TV- писав: П.С. Не хочу виглядати захистником працівників ДАІ і т.д. Просто спробував переконати вас що ПДР варто дотримуватись.
Я на 100% згоден. Але тема називається ".....ГАИборцев" - я ось про це.

Ще раз скажу, порушую, більш-меньш свідомо, це робить вже багато людей по Україні і з надією, що щось зміниться
в нашій системі, зокрема в ДАЇ.
Київ, Обухів. 050 В46 В5 1О

V_V
Участник
Участник
Повідомлень: 270
З нами з: 25 листопада 2008, 14:18
Reputation: 0
My car: Forester 2.5 S12
Меня зовут: Victor
Card Number: 0

Re: Пособие для начинающих ГАИборцев

Повідомлення V_V » 30 серпня 2013, 23:59

Kolega писав: Ще раз скажу, порушую, більш-меньш свідомо, це робить вже багато людей по Україні і з надією, що щось зміниться
в нашій системі, зокрема в ДАЇ.
Логіка зовсім не очевидна ...

Відповісти

Повернутись до “Юридический отдел”