Заміна втулок стабілізатора на Forester SJ (2014) 35 т.км.

Отчеты о ТО, история эксплуатации вашего автомобиля ..
Відповісти
Аватар користувача
Олесь
Новичок
Новичок
Повідомлень: 62
З нами з: 26 листопада 2014, 20:53
Reputation: 0
My car: Forester 2.0i-L 2014
Меня зовут: Олег
Card Number: 0
Звідки: Івано-Франківськ

Заміна втулок стабілізатора на Forester SJ (2014) 35 т.км.

Повідомлення Олесь » 16 березня 2019, 18:18

Отже з'явився противний глухий стук при їзді по гравію, грунтовій дорозі, дрібних вибоїнах типу д-д-д-д ---- д-д-д-д .
Пробіг 35 км.
Такий звук видають розбиті:
- втулки стабілізатора
- рульові тяги
- наконечники рульових тяг
- супорта ( в Лансері вони тарабанять постійно)
- стійки стабілізатора

Тому вирішив почати з простішого (дешевшого) - втулок стабілізатора поперечної стійкості.
Маючи 10 річний досвід експлуатації Lancera 9 був впевнений що це саме вони. На наших дорогах на Lancer міняв кожні 20 тис. Правда там геморно міняти передні, важко добратись. Правда думав що в Субарику вони проживуть довше (((
Отже замовив оригінальні у довіреному інтернет-магазині, де раніше все купляв на Міцик. Тепер вони ще і Субарівськими приторговують.
Передні 20414-SG000
Задні 20464-SC010
Заміна виявилась дуже простою - доступ дуже легкий. Заліз під машину і все видно.
Що мене здивувало так це наявність змазки всередині передніх втулок (буквально риска по колу). Багато читав і перконаний що змазки там не потрібно.
Замінив всі і вуаля - д-д-д-д пропало і нерви мої стали на місце. Ненавиджу сторонніх звуків в машині.

Що замітив передні дууууже розбиті. Потрібно було їх міняти десь на 25 тис.км. Задні ще могли ходити, але краще міняти по колу. Якщо вчасно не замінити ці копійчані втулки, далі розібються стойки стабілізатора і вся ходова.
Ось фото моєї зношеної втулки і нової . Подивіться яка різниця в отворах.
Друге (краще) фото найшов в неті.

Image

Image

Відповісти

Повернутись до “Бортовой Журнал”