Безграмотность

флуд, оффтоп, юмор ...
chief39
Участник
Участник
Повідомлень: 112
З нами з: 25 лютого 2011, 14:08
Reputation: 0
My car: AWD SG5 MT & AWD Specialized HR
Меня зовут: Виталий
Звідки: ХондаМафия.Киев

Re: Безграмотность

Повідомлення chief39 » 17 липня 2012, 01:55

Рубан писав:
Шурик писав:Предлогайте ...
Сожилею!
"Целый день на ногах и в дороге, замотался, пишу на сапоге убитого товарища, айпад неправильные слова подставляет, а вы сразу набросились!"(с)

Аватар користувача
Render
Участник
Участник
Повідомлень: 478
З нами з: 21 квітня 2008, 11:06
Reputation: 0
My car: forester 2.0X механика
Меня зовут: Жекан
Card Number: 222
Звідки: Киев, ул.Полесская
Контактна інформація:

Re: Безграмотность

Повідомлення Render » 30 липня 2012, 15:53

xxx: Всем тем, кто говорит: "зачем писать правильно, мы же не на уроке русского языка", желаю встретить кассира, который обсчитает их со словами: "зачем считать правильно, мы же не на уроке математики".

Аватар користувача
Шурик
Советчик
Советчик
Повідомлень: 2423
З нами з: 19 квітня 2008, 20:02
Reputation: 0
My car: Лісапєд.
Меня зовут: Кто!?
Card Number: 0
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Безграмотность

Повідомлення Шурик » 30 липня 2012, 23:20

Render писав:xxx: Всем тем, кто говорит: "зачем писать правильно, мы же не на уроке русского языка", желаю встретить кассира, который обсчитает их со словами: "зачем считать правильно, мы же не на уроке математики".
Золотые слова, Юрий Венедиктович (с)
Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила. І воля святая!

Аватар користувача
Bigestmouse
Новичок
Новичок
Повідомлень: 72
З нами з: 19 травня 2010, 14:04
Reputation: 0
My car: аут 3.0
Меня зовут: Сергей
Card Number: 0
Звідки: Москва

Re: Безграмотность

Повідомлення Bigestmouse » 31 липня 2012, 15:12

- Как пишется хИрург или хЕрург?
- А это смотря какой хирург.

Аватар користувача
sahar
Участник
Участник
Повідомлень: 153
З нами з: 13 лютого 2010, 21:49
Reputation: 0
My car: Forester 2.0>Outback 2.5>Forester 2.5 T full 2010
Меня зовут: Cергей
Звідки: Lutsk

Re: Безграмотность

Повідомлення sahar » 31 липня 2012, 20:27

коропка автомат,їдучи перед дімною,особливо на кольці...

Аватар користувача
orysja1983
Новичок
Новичок
Повідомлень: 79
З нами з: 05 травня 2012, 19:23
Reputation: 0
My car: forester 2.0X 2011р. білий перламутр
Меня зовут: orysja1983
Card Number: 0
Звідки: Львів

Re: Безграмотность

Повідомлення orysja1983 » 31 липня 2012, 21:07

sahar писав:коропка автомат,їдучи перед дімною,особливо на кольці...
Не будьте строгі зі мною, і не насміхайтесь, бо трохи втомилась, тай мало спала, вчора була поїздка, Ковель-Київ, а сьогодні Ковель-Львів. icon_sorrys

Аватар користувача
Шурик
Советчик
Советчик
Повідомлень: 2423
З нами з: 19 квітня 2008, 20:02
Reputation: 0
My car: Лісапєд.
Меня зовут: Кто!?
Card Number: 0
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Безграмотность

Повідомлення Шурик » 31 липня 2012, 23:34

Друзья, хватит переводить стрелки на усталость и "заклопотанiсть" - эти причины приводят к опечаткам. Можно нажать соседнюю кнопку из-за усталости. НО грамматические ошибки , особенно буквы находящиеся на разных краях клавиатуры, это стопроцентная безграмотность!!!!!!!!!!!!!!!!!
Посмотрите правде в глаза, и научитесь признавать свои ошибки.
Ваш очень справедливый Сашко.
Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила. І воля святая!

Аватар користувача
Klymbik
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 893
З нами з: 01 березня 2010, 16:02
Reputation: 0
My car: JEEP Grand Cherokee,06',3.7L,A/T"BLACK L@redo"4Х4
Меня зовут: ТаRа$
Card Number: 218
Звідки: Київ-Львів

Re: Безграмотность

Повідомлення Klymbik » 02 серпня 2012, 02:52

Шурик писав:........................
.....Ваш очень справедливый Сашко.

(Укр.буду) Сварливий критикан... вреднючий-діставучий...

Без образ! Гадаю, я ж не перший кажу це... і не остан... icon_ok ?!

?!? Тема ж мабуть створена, щоб розділити (чітко поділити) клубн.народ - провівши грань (раз і назавжди), чіткий кордон між білими (письмен.гуру) і чорними. На дві групи, сильно грамотних й двійочників...
Виділитись треба ж якось!?
І якось - це за рахунок інших, й байдуже як!
Як дітвора пузата... Гайда, пісяндрами мірятись... Обзиватись... А-а-а... я, а він, вона..... icon_swoon
Хотілось б комусь, щось змінити (й на краще, мабуть)... Допомогти комусь, тихенько нашептуючи в л.с., що "там так, та не так"... По-людськи...
Неа! Треба ж публічно-превселюдно... В лоб, щоб більше не то що з помарками писати... на форум заходити не хотілось!
Єхидно... Надсміхаючись... Пост.тюкання, як тих малих котят (на то місць - дорослих людей) - мордою-носом у лайно... icon_acute7 Щоб знали!

!!! Нічого доброго((( й хорошого...
А головне, навіщо ???

П.С. icon_sorrys Я також не ангел... Мабуть?!
Але все ж... Де "дружн."єтика якась, толерантність... Взаємоповага ?!?
Зображення
ВС4854СО

Аватар користувача
Klymbik
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 893
З нами з: 01 березня 2010, 16:02
Reputation: 0
My car: JEEP Grand Cherokee,06',3.7L,A/T"BLACK L@redo"4Х4
Меня зовут: ТаRа$
Card Number: 218
Звідки: Київ-Львів

Re: Безграмотность

Повідомлення Klymbik » 02 серпня 2012, 03:05

orysja1983 писав:
sahar писав:коропка автомат,їдучи перед дімною,особливо на кольці...
Не будьте строгі зі мною, і не насміхайтесь, бо трохи втомилась, тай мало спала, вчора була поїздка, Ковель-Київ, а сьогодні Ковель-Львів. icon_sorrys
Не грузись icon_victory
А оправдовуватись, тим більше перестань. Написала, як написала... Хто захоче, той прочитає і зрозуміє icon_ok
Екзаменатори дотошні на тебе напали... Мовчи, бо завалять (замучать)))
Дай лише привід.
Зображення
ВС4854СО

Аватар користувача
Greg
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 821
З нами з: 02 травня 2010, 10:37
Reputation: 0
My car: Forester SH 2.5 XT AT 2010MY- продан; MB ML350 4MATIC W166.
Меня зовут: Greg
Звідки: Одесса - Батуми

Re: Безграмотность

Повідомлення Greg » 02 серпня 2012, 03:41

chief39 писав:
Рубан писав:
Шурик писав:Предлогайте ...
Сожилею!
"Целый день на ногах и в дороге, замотался, пишу на сапоге убитого товарища, айпад неправильные слова подставляет, а вы сразу набросились!"(с)
*THUMBS UP* *THUMBS UP* ::D ::D ::D

Відповісти

Повернутись до “Кофейня”