Передние ПТФ

Дворники, шины-диски, сигнализации, коврики, брызговики и т.д.
Відповісти
tereha
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2020, 19:28
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Саня
Card Number: 0

Передние ПТФ

Повідомлення tereha » 28 січня 2020, 20:03

Доброго вечора всім! Захотілось поставити на авто передні ПТФ. Авто Subaru forester 2014 року. Передніх ПТФ не було, стояли заглушки. Почав думати як їх підключити. Відкрив заглушки, а там є роз'єм. Тобто підготовка якась є. Тепер стало питання, де їх вмикати. Почитавши книжку, знайшов, що за Передні ПТФ відповідає запобіжник 15а(#29), який знаходиться в салоні на торпеді зліва, під кришечкою. Але ж треба ще реле. А його знайти не можу і книжка нічого не пише. В інтернеті теж ніякої інформації по цьому питанні не знайшов. А ще ж треба і кнопка, щоб їх вмикати. На підрульовому перемикачі кнопок вмикання ні передніх ні задніх ПТФ немає, є тільки зліва над віконцем для запобіжників три заглушки і там є один не задіяний роз'єм.
Може хто робив таке, підскаже, де реле поставити і чим ПТФ вмикати.
Дякую!

Аватар користувача
Adver
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 701
З нами з: 18 червня 2008, 13:36
Reputation: 1
My car: Forester 2.5 Tурботазик
Меня зовут: Dima
Звідки: Киев

Re: Передние ПТФ

Повідомлення Adver » 29 січня 2020, 10:49

привет

поставь лучше DRL. От ПТФ пользы, как по мне, никакой. У меня стоят уже года 3 DRL/ПТФ от Осрам. Осрам всегда хорошего качества. Зажигание включил - горят постоянно. выключаются автоматически при включении габаритов, ПТФ или ближнего.
У меня 90 мм ПТФ были. Форестер SG9, 2006 г.
их на сайтах полно. Пример https://titan.in.ua/202573.html?gclid=E ... gKt3PD_BwE

tereha
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2020, 19:28
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Саня
Card Number: 0

Re: Передние ПТФ

Повідомлення tereha » 29 січня 2020, 14:05

Просто для виду хочу ПТФ поставить, проводка є, а от де кнопка, реле і запобіжник - питання.... icon_dunno

tereha
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2020, 19:28
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Саня
Card Number: 0

Re: Передние ПТФ

Повідомлення tereha » 01 лютого 2020, 16:01

Предохранитель нашел, f29 слева ниже руля , в отсеке для предохранителей, реле тоже нашел, за бардачком со стороны пассажира, а вот где кнопка или хотя бы провод, который включает это реле не нашел icon_dunno . Подходит проводок фиолетовый с оранжевой полосой на управление реле, а откуда он идёт не найду. Бедаааа icon_bog

V_V
Участник
Участник
Повідомлень: 270
З нами з: 25 листопада 2008, 14:18
Reputation: 0
My car: Forester 2.5 S12
Меня зовут: Victor
Card Number: 0

Re: Передние ПТФ

Повідомлення V_V » 30 березня 2020, 17:58

tereha писав:
01 лютого 2020, 16:01
Предохранитель нашел, f29 слева ниже руля , в отсеке для предохранителей, реле тоже нашел, за бардачком со стороны пассажира, а вот где кнопка или хотя бы провод, который включает это реле не нашел icon_dunno . Подходит проводок фиолетовый с оранжевой полосой на управление реле, а откуда он идёт не найду. Бедаааа icon_bog
Отдельной кнопки нет. На S12 это кольцо на подрулевом переключателе

Відповісти

Повернутись до “Доп. Оборудование”