Не перший рік з форіком

Отчеты, отзывы, впечатления...
Аватар користувача
sashykk
Участник
Участник
Повідомлень: 105
З нами з: 11 червня 2012, 23:03
Reputation: 0
My car: forester 2.5 XT
Меня зовут: Олександр
Card Number: 0
Звідки: Луцк

Не перший рік з форіком

Повідомлення sashykk » 14 лютого 2013, 00:52

Поділюсь трішки враженнями про експлуатацію свого форестера.
Авто було куплене в лютому місяці 2012р в досить задовільному стані 2004 р в, з невеликим пробігом по наших славних дорогах.І ось рік як він зі мною. Наїздив таки не багато 28тис,хоча за рік можливо тільки днів 10 авто стояло(місто не дуже велике),а так кожен день,при любій погоді,при любих обставинах машина була в дорозі. З дальніх поїздок був крим(1280км в одну сторону) Київ(380км) та Львів(200км) декілька раз.
Після покупки,десь тиждень до всього прислухався :o ,все трішки було дивним - свист в склі,свист при розгоні в вихлопі,дивний запах з вихлопної,дивний розгін до 3000 об, неякісна акустика,тормозок в коробці,при їзді в дощ хотів надівати шлем і ще й на додачу попала довбанута сигналізація(недавно таки зняв її).При покупці я звичайно все це чув та так нехотів виходити з цього авто,ніби приріс icon_dunno . По трассі дуже нехватає потужності icon_stinker (нема турбіни) та нехватає тормозів,хоча з цим потрошки змирився, звик.Після німця дуже довго звикав до шумоізоляції.Єдине що не можу звикнути це обгін на трасі на цьому 4 передачному автоматі,якщо є час то перед обгоном вмикаю павер, обгін, вимикаю. Свист в склі таки переміг [icon_thumbup2 ,тепер і на 160 свисту нема. Про погане напевне і все.
Сім"я моя складається з 4 людей і два з них не завжди думають про чистоту і порядок в авто,але як на диво після генерального прибирання слідів ужасів не видно,тканина легко відмивається і залишається в гарному стані - це великий плюс. Подорожуючи в крим робив для дітей міні отель,спали в повний ріст і сумки не мішали. По криму гонився де хотів,кожен день кудись їхали,побували на різних пляжах,доїзжав кругом без проблем. Дорога Судак-Алушта саме для гонок і перевірки гальмівної системи,якби сина не закачало напевне б резина позлітала з дисків.
Перевезти щось довге,щость тяженьке і дуже дуже потрібне виходить на ура,тепер приходиться щось видумувати колегам щоб не приставали,ну не бус форік.Рибалка з форіком одне задоволення,любий відпочинок на природі - супер, головне взяти з собою гарний настрій jester . І навіть якщо ви трішки загрузли в піску це не сама страшна проблема якщо є лопатка і пакет для мусора - в пакет набираєте той самий пісок,підкопуєте колесо,кладете під колесо пакет з піском і помаленько,без пробуксовки виїзжаєте.
Далі трохи про поломки - а їх в принципі не було icon_dunno ! Єдине що трохи було так це стойкі стабілізатора. Почала права підгрюкувати і я придбав китайський супер пупер фірма за 72 грн шт. Проїздив рівно 2тис км. Почала знову права,потім купив за 200грн шт оригінал,грюки пропали.Дуже подобається що хоч і машина не нова та всі кнопки,кнопочки,всі клеми,лампочки працюють. Як на мене це дивно,бо зазвичай навіть у нових авто при нашому сирому кліматі все закислюється й починає глючити.А по всій машині то була до мене поміняна тільки права стойка,інше ще все рідне. То 100тис мене також не налякало,я про це правда вже писав. Ще було перестало відкриватись вікно водія,моторчик працює а вікно на місці. Помогло прочитання нашого форума - приварив за 10 грн і дав 100грн за зняття цього моторчика і постановку цієї головоломки назад.
Значить за весну,літо й осінь я зрозумів що це авто моє і продавати немає смислу. Та ось настала зима icon_russian_roulette !!!! Всі мої нарікання вмить зникли,на них нема чого звертати уваги. При виїзді з стоянки,коли ще не було жодного сліду на снігу від інших авто, зробивши цей слід першим,горнучи сніг як човен і задерши носа посадив свою сім"ю в тепле авто - от тоді я був \m/ . Дуже втішила робота абс,інженеру субару велике дякую,при швикості менше 10 км/ч воно пускає машину в юз,це просто суперово на льоді або вкатаному снігу і виходить що таки є тормоза на форіку(правда зимою). Я ще був писав про заноси,в мене з ними спочатку було тяжко - тепер піднавчився і все виходить гарно. Просто на механіці є трошки більше часу на помилку,плюс можна погратись зчепленням, на автоматі цього нема, треба вчасно зкинути газ а потім можна добавити - гарно виходить. А розворот на льоді на місці без ручніка? Дуже прикольно. А підігрів зони двірників? Правда є зараз авто де вся лобовуха має підігрів але це одиниці і то недавно появилось. Ще напишу що зимою по місту на автоматі краще вмикати 3 передачу і так кататись,більш тримається дороги.Їдучи по глубокому снігу ні в якому разі не можна зкидати газ - це зразу виймати лопату,або зацепитись за трактора і тільки за щось велике і потужне,бо де загруз я то і загруз мітсубіші паджеро спорт(приїхав мене витягнути ::P ). Режим холд вмикав тільки коли зовсім лід, бо можна рушити боком (звичайно це гарно) і зачепити щось чи когось.
Ще слава бамперам. Реально вони продумані і міцні. Випадковий ззаду стовбчик чи дерево на малій швидкості(до 10 км/ч) мені не страшні,перевірено. А саме саме саме мені в форіка це посадка своєї дупки за кермо,от ні в якому іншому авто такого нема,ну дуже зручно,не падаєш як в легкові , не лізеш як в джипи і штани не вимазуєш об поріг.
По споживанню бензина форя на дієту тяжко посадити але я рахую це в межах норми,таки повний привід. Правда ніяк не можу зрозуміти чому при скиданні клеми розхід набагато менший,тепер раз в тиждень скидаю на ніч. Знаю про заводські настройки і про налаштування під ваш стиль компа але це якось не правильно. В мене після скидання клеми розхід впав десь на 3 л,прикольно однако. І от тепер,після року володіння форіком за суму 11-15 тис у.е я не знаю альтернативи,або щось старе або дорожче і то набагато. Як появиться купка грошиків то просто прикуплю ще одне авто,гонитися влітку і це буде напевно шкода а5 1.9тді,правда менше 17 у.е таку не знайдеш,а цю продам і куплю ФОРЕСТЕР тільки з турбінкою - славна машинка. \m/
Востаннє редагувалось 23 лютого 2016, 13:54 користувачем sashykk, всього редагувалось 1 раз.

Oleg B
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 6770
З нами з: 06 червня 2008, 23:06
Reputation: 3
My car: Forester 07 2.5T,6MT FSTI,APS FMIC,APS DR-55,Kelford 272
Меня зовут: Олег
Card Number: 55
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Рік з форіком

Повідомлення Oleg B » 14 лютого 2013, 02:03

Цікаво!
І дуже ЩИРО!

Аватар користувача
Advokat-76
Участник
Участник
Повідомлень: 430
З нами з: 09 січня 2013, 14:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0 атмо 07 АТ (base); lanos 1,6 (polska)
Меня зовут: Павел
Card Number: 148
Звідки: Крым - Киев
Контактна інформація:

Re: Рік з форіком

Повідомлення Advokat-76 » 14 лютого 2013, 02:21

клас отзыв, а я, если появятся бабосы, куплю еще один форь, токо по новее. beach
Fais се que doit, advienne que pourra.
Делай, что должно, и будь что будет.
Зображення

Аватар користувача
san4ez
Участник
Участник
Повідомлень: 313
З нами з: 24 грудня 2012, 17:57
Reputation: 0
My car: атмоФорь MY'07 + 159 ti
Меня зовут: Саша
Card Number: 0
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Рік з форіком

Повідомлення san4ez » 14 лютого 2013, 10:03

я за месяц владения понял, что если и менять эту машину, то только на такую же, но с турбинкой *CRAZY*

Аватар користувача
sashykk
Участник
Участник
Повідомлень: 105
З нами з: 11 червня 2012, 23:03
Reputation: 0
My car: forester 2.5 XT
Меня зовут: Олександр
Card Number: 0
Звідки: Луцк

Re: Рік з форіком

Повідомлення sashykk » 06 червня 2013, 00:00

Трішки продовжу тему. icon_bog
Ось пройшло ще декілька місяців класного володіння форіком.Нікому його не продаю,думки такої нема. icon_nea7 Так як і раніше форестер служить вірно. Поміняв фільтр салона(старий так був забитий що на 4 швидкості обдуву не продувало),сам відкрутив бардачок легенько вийняв старий фільтр,поставив новий. По часу це зайняло може хв 15-20. Поміняв масло в коробці,був добряче завеликий рівень але ніби все добре,тепер рівень встановили по мітках. Ввійшло 5,5 л. Фільтр також міняв,чекав 4 дні поки приїде. Поставив перфоровані тормозні диски(правда не пам"ятаю виробника) і нові колодки, тормоза стали набагато кращі, тепер не боюсь їхати,навіть вже раз спасли крило форда який мене чомусь не бачив. Розганяв приблизно 103-105 і різко в полік - явно менше 40м,якщо мобілці можна довіряти то по її даних 36. Цікаво правда на скільки обманює спідометр,якщо на 105 буде правдивих 100?
І ось позавчора зайнявся постановкою музики. Я правда зразу після покупки поміняв голову на алпайн(її і залишив) в двері поставив герци,але водійський герц престав грати,що з ним я так і не зрозумів. Тепер підійшов більш творчо,спочатку обезшумив повністю 4 двері(все робив з колегою який добре в цьому розбирається і обезшумив багато авто),потім поставив підсилювач алпайн на 4 канали(прикріпив на спинку заднього сидіння) ,провели силовий кабель і поставив аудіоколонки Infinity KAPPA 65.9CS,піщалки вмонтували в бокові стойкі. Кабель на саб вивів але ще не поставив,придивляюсь який брати.Ефект просто супер,я в захваті,шумка,алпайн і інфініті це те що треба. Єдина проблема що вікна тепер до кінця не відкриваються,залишаються на 5-6см(колонки трохи великі),зате як класно закриваються двері,з таким сочним звуком. По бюджету таки трохи потянуло але якщо ви любите гарний звук це необхідно. За ці гроші можна було б газ поставити,але це ще з часом. Ще буду шумити повністю багажне відділення і під педалями,днище напевно залишу як є.На багажник шумку буду брати товстішу.
От таке продовження володіння класного авто ФОРЕСТЕР, шкоду А5 перехотів зовсім,кум купив і я не в захваті,хіба по розходу соляри на трассі. Дуже шумна,і некомфортна + завжди при виході вимазую штани об поріг. Не можу так і придумати на яке авто можна поміняти форя в бюджеті 12-16тис доларів.

Аватар користувача
Gengzu
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 976
З нами з: 25 січня 2013, 08:45
Reputation: 0
My car: Forester SH9
Меня зовут: Олег
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Рік з форіком

Повідомлення Gengzu » 06 червня 2013, 11:30

sashykk писав: Цікаво правда на скільки обманює спідометр,якщо на 105 буде правдивих 100?
я мерял по GPS, спидометр на 5 км/час больше показывает.
но на самом деле это у любой марки авто так. специально завышают.
Forester SG5, 2.5л, АКПП, 2006г. (Tuned by BOXER POWER) -> Forester SH9 (Tuned by BilykWRX)

Korobok
Новичок
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 05 червня 2013, 10:38
Reputation: 0
My car: Lancer 5
Меня зовут: Максим
Card Number: 0
Звідки: Одесса

Re: Рік з форіком

Повідомлення Korobok » 06 червня 2013, 12:17

Gengzu писав:
sashykk писав: Цікаво правда на скільки обманює спідометр,якщо на 105 буде правдивих 100?
я мерял по GPS, спидометр на 5 км/час больше показывает.
но на самом деле это у любой марки авто так. специально завышают.
Не на всех :( Я на лансере тоже думал что завышают, как показал радар, не завышают (

Аватар користувача
sh_b
Участник
Участник
Повідомлень: 279
З нами з: 09 листопада 2011, 15:05
Reputation: 0
My car: Forester 2.0X AT 2006 SG5 restyle
Меня зовут: Денис
Card Number: 0
Звідки: Днепропетровск

Re: Рік з форіком

Повідомлення sh_b » 06 червня 2013, 17:24

sashykk писав:...спочатку обезшумив повністю 4 двері(все робив з колегою який добре в цьому розбирається і обезшумив багато авто)
Каким материалом шумили? STP, шумофф или другое?
Сам все собираюсь с духом обесшумить двери и багажник, отзывы противоречивые.

Аватар користувача
sashykk
Участник
Участник
Повідомлень: 105
З нами з: 11 червня 2012, 23:03
Reputation: 0
My car: forester 2.5 XT
Меня зовут: Олександр
Card Number: 0
Звідки: Луцк

Re: Рік з форіком

Повідомлення sashykk » 06 червня 2013, 17:39

STP була шумка точно,але по правді все підбирав мій колега,він в тому спец + торгує шумкою і всякими тюнінговими прибамбасами,на його смаки і поклався. Але точно скажу я результатом дуже задоволений,мож там і добавилось декілька кг але вже наскільки тихіше. А як дороблю все то обов"язково відпишусь.

Аватар користувача
sashykk
Участник
Участник
Повідомлень: 105
З нами з: 11 червня 2012, 23:03
Reputation: 0
My car: forester 2.5 XT
Меня зовут: Олександр
Card Number: 0
Звідки: Луцк

Re: Рік з форіком

Повідомлення sashykk » 23 лютого 2016, 11:27

Давно не писав..... А про форік і зміни в житті знову є що сказати. Наїздив я на своєму субару рівно 100 000км за 4,5 роки. Як здорово що я прилип до сидіння коли його купував *THUMBS UP* . Все що мене потурбувало за весь цей час - це стойкі стаба(писав),ремонт рульової рейки(1900грн),і лямбда зонд(100у.е) і все,Карл,все. Те що розхід бензину був трохи вищий за наприклад опеля(мав до форестера),перекрилось витратами на запчастини.Полюбому німці ломляться частіше.
Служив форестер вірою і правдою.Навіть дружина моя кохана навчилась керувати на ньому \m/ . І буквально одна царапина на бампері. Казала так дивилася уважно коли здавала заднім ходом що аж чекрканула переднім бампером об стовбчик(при вивороті керма). А як вже мені було добре коли їхали на шашлик,вперед я за кермом,швидкість максимальна(щоб скоріше прибути),назад потихенько без закачувань і я дома.
При взлеті ціни на бензин я таки поставив газ. Як було прикольно їхати на Світязь(165км) і назад за 260грн. Туди повна загрузка,назад пустий. Але атмо,автомат коробка, кондиціонер та газ це дуже погане поєднання. Обгін фури давався так тяжко що я плакав icon_sorry .Треба вимикати кондиціонер. Значить дешево їхати це дешево. По місту кондиціонер вмикаєш рідко то якось хватало потужності, якогось старенького буса можна обігнати. Прикрість ще сталась на роботі - розвертався чувак на фурі і притулився до задньої двері, зніс тільки склоочисник і трісьнула декоративна пластмаска де написано субару. Він того навіть не почув і поїхав собі. Скотчом приліпив пластмаску та й так вже їздив. Після цього інценденту через пару днів заїхав на сервіс підготуватися до зими. Коли майстер почав вказувати на проблеми на які потрібно звернути увагу icon_russian_roulette то задумався чи варто владати гроші і знову по трасі плакати при обгонах. Значить прийняли дома рішення продавати.Тим більше що сім"я моя збільшилась,з"явилась доця в 2014 і вже пдростає,можна щось більше купити. І на диво продав досить швидко. Передзвонили перекупи і авто знялося з обліку. Ось тут почалися проблеми - в моєму випадку вийшло що купити авто набагато важче як продати *WALL* . Не спішив,вичікував щось оригінальне і не вбите. Добре що родич давав мені для роботи свій авто. Дивився на седани типу лексус 2006-07р,ауді а6,вольво s80\60,Hyundai Grandeur або санта фе і субару аутбек.В аутбеку не сподобалась посадка за кермом(правого коліна) і ціна.Всі інші відпадали, або затаскані,побиті,помазані або були конструкторами. Колега дуже радив рено гранд сценік або меган свіжопригнаний з дизельком 1.5. Проїхався на сценіку з коробкою автомат - машина для сім"ї підійде,все на своєму місці,підлога рівна,невеликий пробіг,економна але ж знову ну не їде вона,поки розженеш до 100 то плачеш та і зовнішній вигляд мені не подобається. Отак і пройшло два місяці пошуку авто. І тут 29грудня появляється об"ява - форестер 2007,турба,чорний,300к.с,автомат з доставленим радіатором і купою примочок типу розпорок,стабів,брембо супортів,прошивка,інтеркуллер стішний,легкий тюнінг та з нормальною ціною як на сьогодні.Вже й ніби не дивився на форестер ,але...... Поторгувалися трішки і ось тепер щоб мене обігнати треба ой як постаратись.
За турбо форік скажу що це реально інше авто від атмо.Вигляд танчіка ніндзя. Рульова рейка тут більш чутлива,має менше обертів.Тормоза брембо це те що мені не хватало в старому форестері,тут з 170 на 0 просто,чітко і безпечно. Обгін на дорозі просто задоволення. Єдине розхід пального трохи більший. А якщо порівняти що там був газ а тут бензин то ой яка різниця. І жорсткіша. На старому форі була гума р15/70 а тут р17/55.Поки політ нормальний,всі щасливі,дружина ганяє.Буду мати кошти,прикуплю собі заправку icon_pardon . Про якійсь негаразди або похвали постараюсь дописувати.Чи ставити газ думаю.

Відповісти

Повернутись до “О Forester”