Аккумулятор

Обмен опытом эксплуатации. Все вопросы сюда.
-TV-
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 535
З нами з: 31 серпня 2010, 14:03
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Card Number: 0
Звідки: Львів

Re: Аккумулятор

Повідомлення -TV- » 25 січня 2019, 11:16

Тут також є цікавий допис на дану тему (https://www.drive2.ru/l/5914573/)

юра
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 525
З нами з: 10 лютого 2010, 20:31
Reputation: 0
My car: forester 2.5 мкп 09my
Меня зовут: юра
Звідки: івано-франківськ

Re: Аккумулятор

Повідомлення юра » 17 травня 2019, 13:38

Доброго дня всім.
Мабуть прийшла і моя черга шукати нову АКБ. На днях їздив на рибалку і був неприємно здивований: після 12 год. простою на озері, плюс торохи радіо та трохи світла, машина не завелася. Товариш дав прикурити і я щасливо приЇхав додому, та перший сигнал, що АКБ потрібно міняти отримав.
Стояв на авто VARTA 6СТ-60 BLUE dynamic (D47) . Був куплений весною 13-го року. Умови експлуатації не самі кращі: машина більше стояла, а якщо їздила, то переважно на короткі дистанції. Неперіодично батарея підзаряджалась від стаціонарного зарядного.
Тепер думаю що взяти: такий як був, чи є вже щось краще ?

Аватар користувача
SVORG
Советчик
Советчик
Повідомлень: 1044
З нами з: 24 квітня 2014, 01:41
Reputation: 0
My car: Forik 40,6shkalikov, ulitka vf48, SG9 06', ss11
Меня зовут: Владимир
Card Number: 0
Звідки: Одесса

Re: Аккумулятор

Повідомлення SVORG » 17 травня 2019, 13:46

юра писав:Доброго дня всім.
Мабуть прийшла і моя черга шукати нову АКБ. На днях їздив на рибалку і був неприємно здивований: після 12 год. простою на озері, плюс торохи радіо та трохи світла, машина не завелася. Товариш дав прикурити і я щасливо приЇхав додому, та перший сигнал, що АКБ потрібно міняти отримав.
Стояв на авто VARTA 6СТ-60 BLUE dynamic (D47) . Був куплений весною 13-го року. Умови експлуатації не самі кращі: машина більше стояла, а якщо їздила, то переважно на короткі дистанції. Неперіодично батарея підзаряджалась від стаціонарного зарядного.
Тепер думаю що взяти: такий як був, чи є вже щось краще ?
5 лет это очень хорошо. берите такой-же и не эксперементируйте. прослужит еще столько-же при условии исправной электрики конечно же, а то у меня варта сдохла за 3 года из-за коротыша.

юра
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 525
З нами з: 10 лютого 2010, 20:31
Reputation: 0
My car: forester 2.5 мкп 09my
Меня зовут: юра
Звідки: івано-франківськ

Re: Аккумулятор

Повідомлення юра » 17 травня 2019, 22:07

А пропонують купити Автомобильный аккумулятор Banner 6СТ-60 АзЕ POWER BULL P6062 . Для мене це щось нове. Що кому відомо про це ?

Alexbond
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 серпня 2019, 08:27
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Александр
Card Number: 0

Re: Аккумулятор

Повідомлення Alexbond » 28 серпня 2019, 08:31

В прошлом году ездил на море с семьей и по приезду на машине сдох аккум я сразу же побежал смотреть на форумах везде советовали покупать через интернет так как на то время на рынках было много просроченных и поддельных аккумов я решил посоветоваться с друзьями и они подсказали один хороший интернет магазин ... и наследующий день я уже забрал свой аккум о покупке остались только положительные отзывы пользуюсь и до сегодняшнего дня
Востаннє редагувалось 28 серпня 2019, 08:58 користувачем Pawkez, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Убрал рекламную ссылку.

юра
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 525
З нами з: 10 лютого 2010, 20:31
Reputation: 0
My car: forester 2.5 мкп 09my
Меня зовут: юра
Звідки: івано-франківськ

Re: Аккумулятор

Повідомлення юра » 21 квітня 2020, 12:28

юра писав:
17 травня 2019, 13:38
Доброго дня всім.
Мабуть прийшла і моя черга шукати нову АКБ. На днях їздив на рибалку і був неприємно здивований: після 12 год. простою на озері, плюс торохи радіо та трохи світла, машина не завелася. Товариш дав прикурити і я щасливо приЇхав додому, та перший сигнал, що АКБ потрібно міняти отримав.
Стояв на авто VARTA 6СТ-60 BLUE dynamic (D47) . Був куплений весною 13-го року. Умови експлуатації не самі кращі: машина більше стояла, а якщо їздила, то переважно на короткі дистанції. Неперіодично батарея підзаряджалась від стаціонарного зарядного.
Тепер думаю що взяти: такий як був, чи є вже щось краще ?
Сьогодні мій АКБ був проданий на якийсь ВАЗ. Стан вже не першої свіжості, але ще досить живий. VARTA краща. Слідуючий АКБ буде такий самий.

евгенний
Новичок
Новичок
Повідомлень: 48
З нами з: 31 жовтня 2011, 13:35
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: евгенний
Card Number: 0
Звідки: запорожье

Re: Аккумулятор

Повідомлення евгенний » 19 жовтня 2021, 14:49

День добрый! Мож кому понадобиться... такая ситуация. Батарейка Варта чуть больше 3 лет. Поездки короткие, подзаряжал 3 раза за все время. Утром да и днем крутила без проблем. Сегодня проехал 10 км. 15 минут постоял, завел, поехал не спеша. На скорости ок 40 - толчок (или рывок) то-ли в акпп то-ли в двигателе, не сильный. Двигатель заглох, загорелась гирлянда джеки-чана, перевел акпп на нейтраль , докатился до обочины. Волосы дыбом, в душе все похолодело - обрыв ремня, клапана, ну т.д. На панельке идикатор температуры мигает красный-синий. При включении зажигания - за бардачком щелкают, трещат секунд 10 какие-то релешки. Позвал друга, разбираемся, советуемся. Сняли крышку - ремень ГРМ на месте, целенький. Ключом крутнули коленвал - норм. Пробуем завести - тишина. Релешки за бардачком тихонько пощелкали (не так как при разряженной батарее, знаю, слышал, как они торохтят). Машинка стоит в плохом месте, остановка , перекресток, давай чуть оттянем. АКПП - нейтраль, тянется еле-еле и замигал оил-темп. Тянуть нельзя. АКПП включена, на рычаг - нейтраль не реагирует. В общем, решили вернуться к батарейке. Сняли у друга, так же 3 летка - поставили и все ОК. Напряжение не мерял, спецы сказали короткое в какой-то из банок. Отдал в магазин на замену.
Бывает такое?

Аватар користувача
gnsrl
Новичок
Новичок
Повідомлень: 46
З нами з: 23 серпня 2013, 19:57
Reputation: 0
My car: Forester 2.0 SH AT 2008 р.
Меня зовут: Слава
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Аккумулятор

Повідомлення gnsrl » 19 жовтня 2021, 21:42

Те що здох акумулятор за 3 роки - таке може бути. А от те що машина заглохла на ходу - вже якось дивно виглядає. Можливо у вас щось з генератором. Може він і батарею недозаряджає, і сам повний струм не дає. Спробуйте поміряти напругу на акумуляторі, коли машина працює. Там повинно бути близько 14 В. Дайте певне навантаження (вмикніть фари), напруга не повинна сильно просісти.
...Конец простой: пришел тягач, и там был трос, и там был врач...

евгенний
Новичок
Новичок
Повідомлень: 48
З нами з: 31 жовтня 2011, 13:35
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: евгенний
Card Number: 0
Звідки: запорожье

Re: Аккумулятор

Повідомлення евгенний » 20 жовтня 2021, 15:28

Спасибо за внимание. Генератор на холостом 14.1В.

евгенний
Новичок
Новичок
Повідомлень: 48
З нами з: 31 жовтня 2011, 13:35
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: евгенний
Card Number: 0
Звідки: запорожье

Re: Аккумулятор

Повідомлення евгенний » 20 жовтня 2021, 15:30

Правда без нагрузки. Сегодня попробую фары, печка, музыка....

Відповісти

Повернутись до “Вопросы и ответы”