Де знаходиться і як виглядає піщалка яка піщить при швидкості 130? Субару Форестер sg 9 2003 рік

Обмен опытом эксплуатации. Все вопросы сюда.
Відповісти
Smoke
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 жовтня 2025, 11:37
Reputation: 0
My car: forester 2.5 sg
Меня зовут: Smoke
Card Number: 0

Де знаходиться і як виглядає піщалка яка піщить при швидкості 130? Субару Форестер sg 9 2003 рік

Повідомлення Smoke » 28 травня 2026, 15:15

Побратими допоможіть!
При розгоні до 125-130 дуже противно верещить піщалка в районі керма, підскажіть як вона виглядає і де її знайти?
Форік sg 9 2003 року.

Відповісти

Повернутись до “Вопросы и ответы”